ЗИМОВА ПРОГРАМА консервації мототехніки від LIQUI MOLY

Зима. Для будь-якого любителя мотоциклів це сама нудна пора року, наповнена очікуванням нового сезону. Максимально безболісно перезимувати, або поплисти морем в теплі країни, можна з «Зимової програмою від LIQUI MOLY". Кому з нас не знайома проблема весняного запуску мотоцикла після зимівлі в гаражі? Кому не знайома - може далі не читати. Хто мотоцикл купує «чисто на сезон», і кому пофіг його стан, теж може не продовжувати. Ця стаття призначена для тих, хто пестить і плекає свій апарат, пилинки з нього здуває, піклується про його «здоров'я» і високою залишкової вартості навіть після довгих років експлуатації. Представляємо огляд ключових продуктів для якісної консервації мототехніки.

Liqui Moly Внутрішній Консервант Двигуна 0.3 Л. (арт.1420)

Під час зимового зберігання в серці сталевого коня проходять процеси окислення металевих деталей, відкладення солей і окислення мастила. Програма зимової консервації допоможе впорається з цими негативними явищами і допоможе легко і безболісно відкрити наступний мотосезон. Як захистити двигун? Для оберігання від корозії внутрішніх поверхонь двигуна і впускного тракту можна використовувати спеціальний аерозоль LIQUI MOLY Motor Innen-Konservirer. Засіб має безсумнівно кращої проникаючою здатністю і здатністю триматися на стінках циліндра. Важливо пам'ятати, що консервація 2-х і 4-х тактного двигуна має відмінності, але це засіб підходить в обох випадках. Впорскується в свічковий отвір. Також можна використовувати на фінальному етапі консервації, для змащення всіх шарнірних з'єднань і замків на мотоциклі.
   
Liqui Moly Силіконовий спрей - Silicon-Spray 0.3 Л. (арт.3955)

Якщо зберігати мотоцикл на вулиці або в неопалюваному гаражі, то при таких сильних морозах, які були, наприклад, минулої зими, гума на байку може потріскатися. Також догляду вимагають і пластикові деталі корпуса, гофри, шланги та інше. Для якісного захисту пластикових і гумових деталей необхідно використовувати Silicon-Spray. Захищає і змащує поверхні, утворюючи прозору, дуже міцну плівку. Глибоко проникає в поверхню.
   
Универсальная полироль (арт.7647)

Один з останніх етапів консервації байка, але при цьому не менш важливий, це захист лакуванням деталей. Зручність пропонованої поліролі в тому, що вона стане в нагоді як під час мотосезону, так і при консервації мототехніки. Універсальна поліроль чистить, полірує, захищає і консервує будь лакові покриття. Високоякісні рослинні і синтетичні компоненти захищають лак від погодних впливів і навантаження частою мийкою. Швидко забезпечує довготривалий яскравий блиск. Надовго захищає від забруднень і атмосферних впливів. Навесні залишиться тільки змахнути пил з байка і в дорогу.
   
Универсальный очиститель (арт.1900)

Найважливішим в процесі консервації байка, залишається контроль чистоти всіх вузлів і агрегатів. Адже ми консервуємо мотоцикл а не бруд і пил його покривають. Дуже зручно, коли під рукою є багатофункціональний очищувач.
Універсальний очищувач - ретельно підібране поєднання розчинників і очищувачів, що забезпечують надійну і легку очистку, за будь-яких монтажних або ремонтних роботах. Цей продукт має гарну проникаючу здатність і без праці розчиняє мастило, жир, смоли, а також інші подібні забруднення і відкладення навіть у самих руднодоступних місцях. Видаляє сліди мастил навіть з поверхонь підлоги, оббивки і інших матеріалів. Після випаровування очисника поверхня буде чистою і знежиреною. А що ще потрібно?
   
Liqui Moly Присадка-Стабілізатор Для Бензину - Benzin-Stabilisator 0.25 Л. (арт.5107)

Перед відправкою мотоцикла на заслужений зимовий відпочинок, необхідно обов'язково змінити мастило. Це особливо актуально, якщо протягом експлуатаційного сезону мотоцикл використовувався для поїздок на короткі відстані, що веде до прискореного окислення мастила, накопиченню в ньому конденсату і погіршення його змащувальних властивостей.
Слід пам'ятати, що бак на зиму необхідно заповнювати «під зав'язку». Щоб заощадити паливо, запобігши його окисленню і осмолення в процесі зберігання в баку, а також для нейтралізації конденсату необхідно додати стабілізуючу присадку, наприклад, LIQUI MOLY Benzin Stabilizator. Стабілізатор палива збереже заправлений бензин від окислення і осмоления. Цей же бензин можна використовувати на початку наступного сезону без заміни, не боячись за його якість.
   
Средство для обработки шин (арт.7601)
  
Мотошини теж вимагають догляду. По частині гуми все просто - підкачайте шини до тиску в 3 атмосфери для кращого збереження структури їх корду за час тривалої стоянки, підніміть мотоцикл на центральну підніжку, якщо вона є або на підкатні підставки. Бажано таким же способом розвантажити і переднє колесо. А чим убезпечити гуму зовні? Reifen-Glanz-Schaum - ефективне засіб, який вирішує цілий комплекс проблем. Піна розроблена для очитки, догляду та захисту шин. Це засіб оберігає від розтріскування, пересихання і затвердіння гуми. Важливо й те, що піна надає поверхні гарний зовнішній вигляд і інтенсивний глянець.
   
Liqui Moly Універсальний засіб - LM 40 Multi-Funktions-Spray 0.2 Л. (арт.3390)

Змастити? Розчинити? Очистити? Яке універсальний засіб використовувати? Є одна відповідь на всі ці питання - LM 40 Multi-Funktions-Spray. LM 40 - багатофункціональний, що дозволяє використовувати його для вирішення практично всіх проблем: майстерня, домашнє господарство або промисловість. Володіє відмінними водовитесняющімі і змащувальні властивості. Покращує електропровідність, розчиняє бруд і іржу, трудноудалимой залишки мастил, а також дуже добре захищає від корозії. Завдяки своїй хорошою проникаючою здібності, LM 40 нейтралізує скрипи і заїдання механізмів.
   
Liqui Moly Присадка Для Очищення Клапанів - Ventil Sauber 0,15 л. (арт.1989)

Підготовчі операції - це початок, без якого не можна. Що потрібно зробити для свого байка? Для відмінного "самопочуття" навесні потрібно виконати наступне: залити бак "під зав'язку". Це необхідно зробити для запобігання утворення водяного конденсату. Наступний важливий крок це долив в бак присадки Ventil Sauber, для запобігання корозії. Для максимального ефекту присадки слід трохи проехатся. Також ця присадка видаляє відкладення, що утворюються на клапанах, форсунках, карбюраторі і впускному тракті, що в свою чергу веде до економії палива, підвищує потужність двигуна і нормалізує подачу палива.
Источник: ЗИМОВА ПРОГРАМА консервації мототехніки від LIQUI MOLY
Комментарии
Пока нет комментариев
Контакты
Serikov New Generation Energy
Контактное лицо:
Євген
Телефоны:
E-mail:
Serikov.zhenya@gmail.com
Skype:
Адрес:
04050, Украина, Киев, м. Київ, м. Лук'янівська на карте
График работы:
Пн-Вс 8:00 - 20:00 без перерывов;
Включен режим редактирования. Выйти из режима редактирования
наверх