Повышение ресурса автомобильного двигателя - Підвищення ресурсу автомобільного двигуна

Дуже часто наші відвідувачі задають питання про застосування моторних масел LIQUI MOLY в нових двигунах автомобілів вітчизняного збирання (зокрема, Skoda, Daewoo, ZAZ). Спробуємо дати декілька рекомендацій з цього приводу.

На наших автомобільних заводах для обкатки двигуна заливають дешеві мастила з мінімальнім пакетом присадок. Зрозуміло, що для заводу це вігідно й просто, але як таке мастило вплине на двигун, та на його ресурс?

Звичайно, що мотор в період обкатки на ньому не вийде з ладу, для цього потрібно дуже сильно постаратися. Грамотні автовласники в цей час дуже трепетно і дбайливо ставляться до свого автомобіля, тому випадки з поломками практично не зустрічаються. На жаль, більшість людей, відразу не замислюється про ресурс роботи двигуна, однак спочатку його визначає саме період припрацювання деталей. Тому, насправді, важливо яке мастило краще використовувати.

Компанія LIQUI MOLY рекомендує використовувати мастила з вмістом дисульфіду молібдену, такі як: Liqui Moly Напівсинтетичне Моторне Мастило - MoS2 Leichtlauf SAE 10W-40 1 Л., або Liqui Moly Мінеральне Моторне Мастило - MoS2 Leichtlauf SAE 15W-40 1 Л.,

та нової серії Liqui Moly Напівсинтетичне Моторне Мастило - Molygen New Generation 10W-40, або Liqui Moly Синтетичне Моторне Мастило Molygen New Generation 5W-30 чи Liqui Moly Синтетичне Моторне Мастило Molygen New Generation 5W-40.

Дисульфід молібдену - речовина, яка знижує тертя і знос деталей, а найголовніше перешкоджає виникненню задирів, що дуже важливо для нових деталей. Тому мастило, яке заливають на заводі бажано відразу ж злити і залити з MoS2. Обкатувати двигун необхідно протягом 1500 км, далі слід замінити мастило, для того, щоб з двигуна вивести механічні частки (продукти зносу припрацьованих деталей). Для цього рекомендуємо промити систему змащення п'ятихвилинної промиванням Liqui Moly Промивання Мастильної Системи - Engine Flush 0.3 Л. (1920), яка дозволить більш ретельно видалити продукти зносу. Грамотна обкатка на хорошому мастилі дозволить збільшити ресурс роботи двигуна до 40%.


До речі, масла з MoS2 можуть бути застосовані для двигунів, що обкатуються і для двигунів з великими пробігами.

Вибір моторного мастила завдання теж не з легких. Він залежить від багатьох параметрів: умови експлуатації, температурний режим і кліматичні умови, кількість нагару і відкладень в двигуні, ну і, звичайно ж, вартість. Синтетичні масла мають велику кількість переваг, порівняно з мінеральними: низька температура замерзання, менша кількість відкладень в двигуні, більший ресурс, більш стабільна в'язкість. У кожному разі радимо керуватися інструкцією по експлуатації автомобіля, де викладені всі вимоги.
Перед заміною мастила рекомендуємо вам завжди використовувати промивки, навіть якщо автомобіль експлуатується на синтетиці, вони відмивають відкладення і нагар і сприяють їх виведенню з двигуна. Не рекомендуємо користуватися промивальним мастилами, оскільки вони повністю не зливаються з двигуна, а коли змішуються з новим, якісним маслом, то розріджують його і зменшують ресурс роботи.

Источник: Підвищення ресурсу автомобільного двигуна
Комментарии
Пока нет комментариев
Контакты
Serikov New Generation Energy
Контактное лицо:
Євген
Телефоны:
+380 (50) 245-05-24 Serikov. zhenya@gmail. com
Skype:
Адрес:
4050, Украина, Киев, м. Київ, м. Лук'янівська на карте
График работы:
Пн-Вс 8:00 - 20:00 без перерывов;
Включен режим редактирования. Выйти из режима редактирования
наверх